Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookon lehet keresni...

A facebookon lehet keresni településre, azon belül kor: tól-, től-ig és nemre, úgy mint az iwiw-en?

Figyelt kérdés
Részletes keresésre gondolok. Pl nem tudom hogy hívják akit keresni akarok csak a kor és település szerint lehet keresni és a keresést szűkiteni?
2011. aug. 9. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak név alapján lehet keresni, és a kiadott találatok szűkíteni tovább városra, iskolára vagy munkahelyre.

Azt nem tudod megcsinálni, hogy előbb városra keresel, majd abból névre vagy másra. Korra egyáltalán nem lehet.


[link]


Az első dobozban beírod a nevet. Majd az Emberek fülre kattintva jönnek be a szűrők. Ha nincs meg a név, akkor addig kell kutatnod a többi lehetőséggel (például ismerősök, és ismerősök ismerősei által) amíg meg nem találod, de az adatvédelmi beállítások miatt ez is egy nehéz út. Ezért Facebookon lehet nem is találnád meg, inkább iwiw-en próbálnám. Ott viszont nagyobb arányban törölték magukat az emberek a FB-ra átálláskor, MyVip-et csak simán elhagyták és nem léptek be, így akár ott is próbálnám, mert ott is van részletes kereső.

2011. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ezt az egyet találtam [link]
2011. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát elég szar a keresője. csak névre tudsz keresni, de csak akkor látod az adatlapját, ha már ismerősöd. hogy találsz így meg mondjuk egy Kovács Katalint?
2012. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!