Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook chat beszélgetéseit...

A facebook chat beszélgetéseit is lementi a gép mint az msn-ét, és ha igen akkor vissza olvasható?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak a Facebook szerverén menti, így logikus..
2011. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam, de jó lenne biztosra tudni:) azért köszi!
2011. aug. 6. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:

A gép nem menti le, nem is tudná lementeni, ha a webes felületen lévő chat ablakban chatelsz. Tulajdonképpen a böngésződ nem is tudja, hogy te chatelsz, vagy valami mást írsz be ott szövegmezőkbe.

Ha van egy külső chat-kliensed, amiben beállítod a facebook-fiókodat, és azon keresztül chatelsz, akkor ott akár azt is beállíthatod, hogy mentse a gépeden. Viszont a facebook nem túl jól kezeli az ilyen külső klienseket, kimaradó és késő üzenetek fordulnak elő, elég sokat próbálgattam már.

Szóval inkább maradj a böngészőablakban, az sem a legjobb, de legalább minimális szinten megy. (Ha rendesen akarsz chatelni, nem a facebookot ajánlom.) A szerveren pedig megmaradnak az üzenetek, és vissza is tudod őket olvasni.

2011. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyo szépen köszönöm a válaszod! Sokat segítettél, nekem az volt a fontos, hogy tudjam nem lehet vissza olvasni ha már kitöröltem. :)
2011. aug. 7. 00:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszont vigyázz, mert láttam olyat, hogy valaki összekeveri az archiválást és a törlést ebben az új rendszerben. Az archiválás akkor van, amikor még nincs megnyitva az adott beszélgetés, és egy X jelzi. A törlést meg csak akkor lehet megcsinálni, ha megnyitod a beszélgetést, és az opcióknál a törlésre kattintasz.
2011. aug. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, de ezt hál ' isten tudtam:) :)
2011. aug. 8. 23:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!