Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet netezni az xbox...

N.krisz11 kérdése:

Hogy lehet netezni az xbox 360-on?

Figyelt kérdés
vannak ilyenek pl.SZGY ,de ezek nem reagálnak a nettel. Ha valaki tud segíteni az írjin. Előre is kösz
2011. aug. 6. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv:)

talán ez segít [link]

2011. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Előtem írot egészítem ki.

Elő kell fizetned Xbox Live-ra. Ugyanolyan, mintha egy géphez rendelnél netet.

2011. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Attól függ mit értesz netezés alatt. (gondolom játékot)

Arról nem írtál semmit, hogy gyári állapotú az xbox360-od, vagy flashelt. Ha flashelt akkor felejtsd el, mert leBann-olnak.

Ha gyári akkor annyit kell tenned, hogy csatlakoztatod a netre és attól függően otthon milyen netkapcsolatod van beállítod a hálózatot, ha a netszolgáltatód (vagy routered) automatikusan oszt ki IP-t akkor nem kell állítanod semmit.

Kétféle Xbox Live létezik, silver és gold. A silver ingyenes, ez automatikusan jár amikor rácsatlakoztatod a netre az xboxot. A goldért viszont fizetni kell.

A silverrel böngészhetsz az online tartalmakban, letölthetsz bizonyos dolgokat, de chatelni, online játszani nem tudsz.

Amennyiben online szeretnél játszani (ahogy azt az előző hozzászóló írta) vásárolnod kell xbox live gold 'kártyát', ezt nagyon sok helyen megteheted (google-ben keress rá), de ha beállítod az xboxon a bankkártyás fizetési opciót, akkor ott is tudsz vásárolni.

Ha már Gold tagságod van, akkor tudsz játszani, headsettel dumálni ismerőseiddel, ha van kinect-ed, akkor videochatelni.

Ha nemrég kaptad/vetted az xboxot, akkor jár hozzá egy hónap ingyenes gold. Ezt úgy tudod aktiválni, hogy rákötöd netre a boxot és ott az xbox-on hozol létre egy új profilt, ott megkérdezi majd hogy akarod-e aktiválni az 1 hónap ingyen live-ot, rányomsz hogy igen és akkor már lehet is játszani :)

Úgy gondolom mindent leírtam, ha van kérdésed nyugodtad tedd fel, szívesen segítek.

2011. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi h it irok kétdest de nekem gyári 250GB és tele van játékal a vinyo és álitolag nem lehet live?

Ez miért van vagy ez hülyeség

2015. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!