Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 10Mb internet elosztás?

10Mb internet elosztás?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem hogy lehetséges-e az hogy, ugyebár 10Mb-s a netem és elosztani 2 gépre hogy fix 5Mb-5Mb , mivel nagyon idegesítő ha a másik gépen elkezdenek tölteni és a másikra így kb 1Mb se szorul, megoldható-e??

előre is thx!


2011. aug. 5. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:

vásárolj olyan routert, amiben megvan a következő szolgáltatás:


bandwidth allocation


majd konfiguráld be a routered ennek megfelelően

2011. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És nincs valami program rá vagy valami?
2011. aug. 5. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:

a programot könnyű megkerülni, azonban a firmware-t nehezen.


ha nagyon kell, akkor valamelyik tűzfalban hallottam sávszélesség korlátozást, csak már elfelejtettem melyik az.

2011. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az oké csak ezt úgy szeretném megcsinálni hogy sajátgépről ne az övéről
2011. aug. 5. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Lemerem fogadni h torrentezel és (il)legálisan szeded a cuccokat.

Ha netán utorrentet használsz be tudod állítani h maximum letöltési sebesség és a te esetedben ez legyen 512 :D

2011. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
istenem, tesom tölt folyamat és azt akarom hogy el legyen osztva a net fix 5-5, és nem úgy hogy az gépén valamit beállítok mert az eddig is megtudtam volna csinálni mondjuk le van jelszava és innentől fogva nem tudok mit csinálni
2011. aug. 5. 17:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben csak hardware-es megoldás jöhet szóba. Olyan router kell, amiben van sávszélesség korlátozás.


Programmal nem tudod, csak ha a tesód gépén állítod. Lesd le a jelszavát állítsd be defaultnak és kész.

2011. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bassz ki vele,ha úgysem tudsz netezni tegyél be te is egy torrentbe egy olyant ahol van 1000 seeder,és őneki jönni fog pár kb/s sebességgel
2011. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!