Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az a Tanúsítványhiba?

Mi az a Tanúsítványhiba?

Figyelt kérdés
Tanúsítványhibát jelez a gépem, mikor pl. Facebookot, G-mailt, Hotmailt stb-t látogatom. A Messengerem is ezért nem működik. Próbáltam már az újratelepítést, 2szer is, mégsem működött. Hogyan tudnám ezt a "tanúsítványhibát" megszüntetni?
2011. aug. 4. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, elég furcsa, esetleg csinálhatnál egy alapos nagytakarítást, vírusirtással, meg hasonlókkal, és megnézheted milyen gépek csatlakoznak a wifidre (ha azt használsz).
2011. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy a böngészők SSL/TSL tanúsitványait meghamisitják, majd ezeket megkerülve trójait jutattnak a gépre. Mozilla Firefox Eszközök/Beállítások/Haladó. Futtass le kémprogram irtót, pl. a Malwarebytest.
2011. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2011. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem wifit használok, modemes net azt hiszem. a szolgáltató neve Morplusznet. Nem tudom hogy az ő hibája lehet e. Vírusírtást is csináltam, már, meg újra is telepítettem, de nem használt. Google Chrome-om van.
2011. aug. 4. 22:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet szolgáltatói hiba is.
2011. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Google Chrome-nál ezeket a beállításokat nézd meg.

Csavarkulcs, Beállítások, A motorháztető alatt, HTTPS/SSL Tanúsítványok kezelése. SSL és TSL: ezeket jelöld be.

2011. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Telepítsd újra 3-ára is hátha jólesz :D !!
2011. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2011. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos, még mindig nem működik.
2011. aug. 5. 21:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Futtasd le az ESET Online Scannerét! Trójai(ak) vannak a gépeden, alaposan megbújva.

[link]

2011. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!