Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mire jó blogot készíteni? És...

Mire jó blogot készíteni? És azt hogy kell? Azt mindenki látja/olvashatja?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha publikus akkor mindenki látja. Aki blogot szeretne magának az tudja, hogy miért jó. Kiírhatod a nagyvilág számára amit szeretnél.


A legegyszerűbb ha regisztrálsz a blog.hu -n.

2011. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha csak magamnak akarom?Azt lehet hogy senki más férjen hozzá?
2011. aug. 3. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Be lehet állítani a privát bejegyzéseket - multiply.com -on biztos, pár évig ott blogoltam, aztán áttértem blogspotra. Ha kamu címről regelsz, nem adsz meg semmilyen valós adatot, és nem reklámozod magad, akkor nagyon jól el lehet bújni a hálózatban.

Hogy miért? Mindenkinek van vele valami célja. Egyeseknek feszültséglevezetés, másoknak hasonló érdeklődésű emberek összegyűjtése, megint másoknak szinte hivatássá nőtte ki magát. Célok nélkül nehéz lesz egyáltalán belefognod egy tartósan működő bogba.

2011. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem!Köszönöm!
2011. aug. 3. 23:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!