Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet feliratot rátenni...

Hogy lehet feliratot rátenni egy filmre? BS. Player lejátszom van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 10:04
 1/3 A kérdező kommentje:
azt tudom ,hogy hogy lehet rátenni,de akkor hogyha ujra rámegyek akkor már nem lesz rajta,és én ki akarom irni DVD-re ,és azért azt szeretném hogy ráégjen a felirat és ne jojjon le,mert nem tudom,hogy kell rárakni a feliratot ha tv-n nézem!
2011. aug. 1. 10:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Ráégetni?

Nem kezeli a feliratot a lejátszód? Azonos néven kiírva a lemezre a két fájl akkor sem?

Amúgy subtitle gombbal lehet beadni a feliratot.

Ráégetni nagyon macerás, hosszú idő...akkor már jobb, ha konvertálod dvd-video-ba a felirattal együtt, pl ConvertXtoDVD-vel...

2011. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A BS Playerben az a jó, hogy sok lehetőséget kínál erre. Eleve ha van egy feliratfájlod a videóval egy mappában és természetesen ugyanazon a néven, akkor automatikusan felirattal játssza majd le. Viszont, ha még nincs feliratod, akkor sincs gond. Hála a BS Playernek nem kell neten keresgetned, hanem csak a Jobb klikk/Feliratok/ menüből kiválasztod a "Felirat keresése online adatbázisban" funkciót (bocsi ha épp nem ez a neve, nem vagyok otthon :P). Ott a progi automatikusan kikeresi a neten lévő feliratokat, minden nyelven. Neked csak annyi a dolgod, hogy letöltsd a magyar nyelvűeket és már mehet is.
2011. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!