Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet az oka, hogy a . png...

Mi lehet az oka, hogy a . png kiterjesztésű kép, amit a tárhelyemről illesztettem be a blogomba, rosszul jelenik meg az Explorer böngészőben?

Figyelt kérdés

Feltöltöttem egy sablonelemet a blogomhoz, ami .png kiterjesztésű. Én Firefoxot használok, abban nézve nincs is semmi gond. Viszont most a napokban máshol is benéztem az oldalamra Explorer böngészővel (mert ott csak az volt) és meglepődve láttam, hogy ahol a png eredetileg átlátszó, ott Explorerben ronda szürke felület látszik :S

Tudja valaki, mi ennek az oka?


2009. ápr. 7. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Az explorer ilyen, szarul jeleníti meg a transzparens (átlátszó) png-ket. Valami asszem lehet vele hekkelni, ha tudsz angolul, nézz körül itt [link]
2009. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bélabá lécccccciiii...Google...!!!


Na tessék csak mert jó napom van:

[link]


[link]


Legközelebb ne legyünk má' lámák!

Nem nehéz kitalálni, hogy google + png explorer = megoldás


Köszi! ;)

2009. ápr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!