Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek is rossz a mindenk...

Szerintetek is rossz a mindenkilapja?

Figyelt kérdés
Tudom,van sok hasonló kérdés,de ez inkább nem kérdés lenne hanem kampányolás.Tudjátok,12 éves vagyok,és 7 éves koromban találtam rá a mindenkilapjára.Az első látásra nagyon "beleszerettem"és mindennap szerkeszgettem oldalakat.Egészen 11 éves koromig,míg meg nem változott a mindenkilapja.Már több mint egy éve nem mindenkilapjázok,több weblapszerkesztőt is kipróbáltam,de egyik sem tetszett annyira.A Gportal lett volna elfogadható,de nincs kedvem újabb éveket azzal eltölteni míg megtanulok mindent.A régi mindenkilapján sokan kérték a segítségemet,mert már olyan profi voltam,hogy egyszerű beállításoktól a HTML kódokig mindent kiráztam a kisujjamból.És hát,nagyon hiányzik ez az idő.Arra gondoltam tehát hogy kampányolhatnánk!Arra kérnélek titeket,hogy írjátok le pár szóval,mi a véleményetek az mlapo-ról.Aztán majd ha összegyűlt ilyen 40 körüli válasz,összehasonlítom,és megmutatom a szerkesztőségnek.Gondolom a többség azt mondja majd,hogy nem tetszik neki az mlap.Így talán a szerkesztők észhez térnek és visszacsinálják az mlapon.Hiszen gondoljunk bele!Nekik érdekük,hogy sok ember menjen az oldalra.Huh tom sokat írtam,úgyh mostmár végre ti jöttök :D
2011. júl. 31. 00:38
 1/9 anonim válasza:
nem rossz,csak kár h megírták
2011. júl. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na, menjél szépen vissza LEGO-zni!

Hülyegyerek.

Kisujjadból, 11-évesen, tőled segítséget, stb...

hagyjál békén!

G.

2011. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10 évesen MYSQL, PHP, és HTML-t programoztam notepad++-ban. A mindenkilapja mindig is egy borzalmas lassú f.s volt, ami televan reklámokkal, template-ekkel. Egy illúzió, egy WYSWYG típusú sz.ar. Gportal ugyanez. Te egyáltalán nem vagy profi. Azóta dreamweawert használok iwebbel együtt. Ajánlom a zzl.org oldalt. Ott adnak tárhelyet és domaint is.
2011. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem,szerintem nem rossz.Én is ott kezdtem a szerkesztést.Minden nagyon jól ment.Sok honlapom volt már ott.Szerintem most is jó,bár nehéz volt megszokni ezt az újat:D De már minden okés,elég hamar megszoktam =) Most is ott van honlapom,és imádok szerkeszteni:) Szóval imádom a MLAP-ot <3
2011. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Geniuseus,igen képzeld profi voltam mlapján...lehet h 11 voltam,de 4 éve mlapoztam.sokat megtanultam.
2011. aug. 9. 18:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, kedves barátom!

Én nem leszóltalak, csak közöltem a tényeket.

De, ha már négy (4) éve HTML-ezel, alkoss már nekem egy függőleges menüt, aminek az egyik pontjára klikkelve, vízszintesen kijönnek újabb menüpontok, egy "elrejtem" opció kíséretében.

Java, PHP, CSS nincs, csak html.

Forráskódot kérek.

Hajrá. Ha sikerül, azt már elhiszem, hogy most tudod alkalmazni a nyelvet.

G.

2011. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nah figyelj!Hagyjuk már a témát!Ha nem hiszed el a te bajod,de én nem pazarlom arra az időmet,hogy másoknak bizonygassak.
2011. aug. 27. 19:49
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nem rossz a mlap. Én is 12 éves vagyok és már 3 éve szerkesztek. Ez volt az első honlapszerkesztő, ami bejött, azóta elég jól bánok a dizivel, meg a kódokkal, de én világéletemben egyszer csináltam kódot, a kf-et. Többször nem is próbálkoztam, mert szerintem tök értelmetlen. Vessetek meg, de nekem így tetszik.
2012. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem rossz
2021. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!