Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem éri el az internetem...

Miért nem éri el az internetem feltöltési sebessége a szerződésben garantált minimumot?

Figyelt kérdés
8 Megabites ADSL internetem van, a szerződésben azt írják, hogy 192 kilobit / sec a garantált feltöltési sebesség, de nálam ez csak 60 kilobit / sec, még soha nem volt ennél gyorsabb.
2009. ápr. 7. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik szolgáltatónál vagy? T-Com? A telefonod is digitális, vagy még a sima analóg? A telszámod 9-el kezdődik akkor digitális a vonalad. Sajnos az internet feltöltésbe bele számít a telefon sebessége is amit valamiért akkor is fenntart magának a modem amikor nem beszélsz rajta.

Ha nem digitális a telefonod (4-el 5-el kezdődik a számod) akkor lehet reklamálni a szolgáltatónál. Lehet elfelejtették átállítani a feltöltési sebességet ha lasabbról váltottál a 8MB-esre. El szokták sumákolni. Egyébként a letöltés mennnyi? Nálam is 8MB-es a net és 5.6MB a letöltés és 450KB a feltöltés a 8/512 helyett.

2009. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3-al kezdődik a tel. számom, 4 megásról váltottam 8megásra pár hónapja és 800 - 850 kilobit / sec - el töltök le maximum.
2009. ápr. 7. 15:55
 3/4 A kérdező kommentje:
T-com nál vagyok:)
2009. ápr. 7. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
sehol se lehet jól kihasználni a 8ast, épp h a felét, az már jó szal csak pénzkidobás mégha adják is :D
2009. ápr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!