Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a vodafone...

Mi a véleményetek a vodafone mobilinternetről?

Figyelt kérdés
Szeretnék előfizetni a vodafonnál a nonstop 8GB-os csomagra,és mi a véleményetek erről a csomagról,torrentezni lehet rajta?nem sokat torrenteznék de pl a telenornál hiába nem használtam túl a netet a torrentett akkor is lekorlátozták.youtube nagyon sokat szedne le a 8GB-ból?3G wifi routerrel meg lehet osztani?mennyi lenne a le és feltöltési sebesség?amúgy teljes 3G/HSDPA lefedettség van it
2011. júl. 28. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk voda netünk van és semmi rosszat nem tudok rá mondani,szeressük.
2011. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A mobilnet nem torrentezésre való!
2011. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de még havonta egy 1-2Gb-os filmet se lehet vele letölteni torrentel?
2011. júl. 28. 18:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos torentel az a baj hogy seddelnek kozben es egy film igy a tobszorossebe is kerulhet adatforgalmilag.Erst 700 mega film lehet 2 giga azaz nem eri meg.Inkabb megauploadon nezelodv es avi filmeket ha azt akarsz letolteni.

8 GB-vel kb 10*740MB = 10 *700 MB (mert ugye a csomagkezelest is te "fizeted" ami 40 MB nagyjabol:) Ami marad meg ...hat mit modjak 1 ora Skype telefon kb max 72 MB de van amikor kijon 30 MB-bol is.A youtube atlagban egy filmecske ugy 30-50 MB.....egy oldalmegnyitas kb 3 MB.Szoval nekem hetvegekre eleg volt 6 GB is,A sebesseb meg 300 kilobyte-tol 700 kilobyte/masodperc......Ezek az en tapasztalataim donts el hogy igy megfelel neked mobil internetet venni.,En nekem most talan sikerul kabeles internetet bevezetni es akkor felmodom a mobilt netet.Adj zold pacsit ha elegedett vagy a valszal.

2011. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz,nekem elég lenne egy 8GB-os mobilnet csak azt kérdezném még meg hogy ha az autóba ülök és valahol a semmi közebén vagyok akkor szerinted a vodafonnál mennyi lenne a GPRS/EDGE sebessége,egyáltalán mennyire érhető el a net két város/falu között?
2011. júl. 28. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Koz a zold kezecsket nagyon ram fert.Hat...mit mondjak ha a semmi kozepen vagy (ertsd ahol csak GPRS/EDGE van) akkor nincs net mert a 16 kilobyte/masodperc az maga a kokorszak.Ezzel is lehet letolteni persze ha van ideged kivarni de a skype csak csevegni jo telefon mar nem vagy epp hogy ugy hogy barmely pillanatban megszakadhat.....Egy szo mint szaz ha GPRS/EDGE teruleten vagy a mobil internet nagon nagyon gyenge nem eri meg idegeskedni de...ha surgos egy e-mailt elkuldeni vagy par szot csevegni a skype-on arra meg elmegy tobre nem.Tovabra is kerem a zold pacsit.
2011. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én csak ritkán használnám GPRS/EDGE területen és ha használom is akkor csak e-mail olvasás,küldés.Legtöbb estben 3G/HSDPA területen fogom használni.Köszi a segítséged,ment a zöld kéz
2011. júl. 29. 11:02
 8/10 A kérdező kommentje:
ja,még annyit hogy a balaton környékén mennyire van 3G/HSDPA hálózat?
2011. júl. 29. 11:04
 9/10 anonim ***** válasza:
A balatonnal elege jo a lefedetseg legalabbis Balatonfured, Balatonalmadi,Siofok es ugy altalaba azt mutatja a lefedetsegi terkep hogy vegig a balaton mellet korbe egy sav van ahol van 3G lefedetseg.Szerintem a felkapottab helyeken bizton elerheto a 3G mert elegge hulyeseg lenne ha nem ruhaztak volna be ezeken a kornyeken.Tehat a terkep szerint vegi van a balaton mellet egy kis savon 3G ami ebbe biztos beleesik a fent emlitett varosok.Tovabbi zold pacsi:)
2011. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a segítséged,továbbra is ment a zöld kéz :)
2011. júl. 29. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!