Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell blogot csinálni?

Hogyan kell blogot csinálni?

Figyelt kérdés

Hogy kell elkezdeni? Hol kell regisztrálni vagy hogy kell??

És lécci írjátok le hogy miről lehetne írni..És hogy érhetném el a nagy nézetséget. Meg amit még tudni kéne róla.stb.. Gyors válaszokat előre is köszönöm :)


2011. júl. 28. 01:02
 1/8 A kérdező kommentje:
És remélem érthetően írtam le mindent....:D
2011. júl. 28. 01:07
 2/8 anonim ***** válasza:

A nagy nézettségű blogokat nem kiskamaszok csinálják, nem beépített designnal, vagy összevágott sablonokkal, hanem elég komoly háttérmunkája van, és van egy alapötlet, amire az egész épül. Nálad mind az ötlet, mind a szakmai háttér (minimális webprogramozói tudás, vagy legalább egy ismerős, aki ért hozzá) hiányzik, így a helyedben nem remélnék sokat.

Kezdetnek: blog.hu

az oldalnál egyértelműbben nem tudom elmondani

2011. júl. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké. köszi:)
2011. júl. 28. 01:12
 4/8 anonim ***** válasza:
freeblog.hu ha jó a témád, érdekesek az írásaid, meglesz a nagy nézettség :)csupán kis fantázia kell hozzá
2011. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

oké köszi:)

csak nem tudom h kezdjek hozzá..:S

2011. júl. 28. 01:35
 6/8 anonim válasza:

először is legyen egy alapötleted hogy miről akarsz írni.. a blog írásnál nem is inkább a nézettség a legfontosabb hanem az hogy kiírd magadból amit szeretnél... ( jó ez elég hülyén hangzik.. XD

De én pl történet írásra használnám, meg vannak akik így írnak naplót...

2013. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Figy.nekem is ugyan ez a kérdésem,mert én is akarok blogot csinálni,de nem tudom hogy kell :(
2014. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én a blogspot.hu használom

Nekem nagyon tetszik ❤️

2018. dec. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!