Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Dell illesztőprogram letöltése...

Dell illesztőprogram letöltése nem ok, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A dell oldaláról hiába akarnék drivereket letölteni, vagy hozzáadni a listához (kell neki a manager), de driver letöltése után még is azt írja ki, hogy nincs fájl a listában. Hogy lehet arról az oldalról letölteni? VAgy tud valaki valamit, máshonnan is leszedhetnék illesztőprogikat dell inspiron n5110-hez? Köszi előre is a hozzáértőknek!
2011. júl. 27. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Kár volt feltelepíteni a managert, anélkül is le lehet tölteni, simán exe-ként.
2011. júl. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, amikor letöltenél választhatsz.

>>>Download via your Internet Browser...ezt kéne választani. Töröld a böngésződ dolgaid, utána megnyithatod ezt az opciót újra.

2011. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, de most már nem választhatok, így a kérdés még mindig fennáll. Vagy bővült: hogyan állítható vissza, hogy letölthessek via Firefox?
2011. júl. 28. 06:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Firefox-ban töröltem a sütiket, utána választhattam a két lehetőség közül újra. Ki is próbáltam.

Amikor rákattintasz a "Drivers & Downloads"-ra kicsit várni kell. Utána "Select model" ... stb.

Érdekes, hogy csak win7/64-es driver van csak...

[link]

2011. júl. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Még annyi, hogy új Firefoxban (5.0-ban), hogy törlöm sütiket?
2011. júl. 28. 08:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Előzmények/előzmények törlése...
2011. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!