Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptop csatlakozás, hálózat?

Pabiii kérdése:

Laptop csatlakozás, hálózat?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy most telepítettem újra, egy laptopot, és ha -> Csatlakozás hálózathoz-> azt írja ki h nem talál hálózatot... miért? nem kell valamit esetleg feltelepíteni hozzá? a másik laptoppal semmi gond nem volt ilyen téren, az simán megtalálta a gépemet...

Op.Rendszer: Win7


2011. júl. 25. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
összes driver fent van? eszközkezelő mutatja.
2011. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy telepítéssel gondom nincs, simán felraktam win7et, de nekem nem volt még, mert nem szeretem... XP párti vok, és azt vágom h driver-eket automatikusan telepít, de ezek szerint a háló kártyát nem igaz? :Sxd mert akik meg ideadják nkm h csinaljam meg ők úgy vesznek laptop-ot hogy "semmit nem adtak mellé..." -.- szal akk hálókártyát azt nem teszi fel a win7? xd
2011. júl. 25. 22:49
 3/5 A kérdező kommentje:
na hát leesett... kell driver... csak nem tudom, honnan fogok szülni egyet...-.- mert a tulajdonosnak "nincs semmije"... azért köszi a választ
2011. júl. 25. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:

számítógép ikon,tulajdonságok, jobb klikk, eszköz kezelő.

mutat sárga ! jelet vagy ?jelet? ha igen annak az eszköznek a drivere hiányzik.

2011. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, igen, onnan jöttem rá... csak mint mondtam is, azt hittem win7, hálókártyát is telepíti automatikusan :S de megoldom szerintem, töltöttem le a hivatalos oldalról, drivert megpróbálom. Köszönöm a segítséged!
2011. júl. 25. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!