Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A HellShare oldalra ingyenes...

A HellShare oldalra ingyenes a regisztráció, majd a letöltés?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Regisztráció nélkül is tudsz letölteni, ingyen. Regisztrációval és nélküle is tudsz feltölteni, ingyen.

Ha pedig fizetsz, akkor gyorsabban tudsz letölteni, és nincsenek korlátok, mint az ingyenes módban.

2011. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor most ingyenes a regisztráció vagy nem?
2011. júl. 25. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugye, a szövegértés, meg az általános iskola.

Ingyenes: a reg/feltöltés/letöltés

Fizetős: a Prémium (gyorsabb le/feltöltés

2011. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az egy dolog, h megírta, a regisztráció után ingyen tudok feltölteni. csakhogy engem nem a regisztráció utáni feltöltés, hanem maga a regisztráció érdekelt.

ugye, a szövegértés meg az általános iskola:)

2011. júl. 27. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Az interneten nincs olyan hogy utólagos fizetés, tehát ha fizetős lenne a regisztráció akkor nem az történne hogy beregisztrálsz, majd utólag rajtad kérik a regisztrációs költséget. Ilyennel sehol nem találkozol, ugyanis az előzetes fizetés módszere működik, azaz ha valami fizetős, addig neked nem tesznek elérhetővé semmit amíg ki nem fizeted. Ezzel a megoldással elkerülhetők a véletlen kattintások, hiszen ha véletlenül egy fizetős tartalomra kattintanál, egyszerűen feldobja hogy előbb fizetned kell hogy lásd, te pedig be tudod zárni vagy vissza tudsz lépni az adott oldalról.


Vagyis, ha az oldalon ott a regisztráció gomb és az adatok megadása után a regisztráció végbemegy, akkor te ingyen bent vagy és használod minden ingyenes funkcióját az oldalnak. Ha fizetős lenne, vagy bármilyen fizetős opció van az oldalon, akkor az ki lesz írva és addig nem is lesz aktív amíg meg nem fizeted. Ez mindenhol így van, tehát ha legközelebb ilyen kérdés felmerül benned, elég kipróbálni hogy lehet-e regisztrálni, nem kell megkérdezni.

2011. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó, köszi a választ, tényleg nem próbáltam meg, hogy lehet-e regisztrálni, nem nagyon vagyok otthon ezekkel a dolgokkal, ezért inkább nem csináltam semmit:)
2011. júl. 29. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!