Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen oldal a hi5? Mik a...

Milyen oldal a hi5? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 01:10
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

hát annyi hasonló közösségi oldal van, hogy azért messze nem a legjobb úgymond ...

Sztem jelenleg a myspace vezet.

2009. ápr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
78%
Szerintem gagyi. Jó pár éve megvan már, akkor regisztráltam, kipróbáltam, de nem volt jó. Viszont az utóbbi fél/egy évben állandóan kapom a meghívókat, de nem tudom, mi a fenének. Lehet, hogy most indul be...
2009. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
hi5 az egy spam központ felhasználják a levelezö listádat a tudomásod nélkül és küldözgetik a meghívokat hogy csatlakozz szóval etikátlan oldalnak tartom
2009. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Nekem legalabb feleve van Hi5 adatlapom, de hogy oszinte legyek sokat nem hasznalom. Nincs gondom vele, de a tobbi hozza hasonlo oldalt sem hasznalom ( se iwiw, se myvip)

Szerintem ugyanolyan jo mint a tobbi, vagy ugyanolyan rossz mint a tobbi.

2009. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

koszonom szépen az eddigi hozzászólásaitokat, ha valaki tud még tobb információt adni szívesen veszem.én három napja jelentkeztem be és azt hittem ugyetlen vagyok, mert olyan volt az oldal , mint a "bolygó hollandi" tele emberekkel, nagyon szép profilok, mindenki mindenkinek a barátja csak éppen kommunikáció sehol.az egész olyan túlvilági.ma végre válaszolt egy lány és azt tanácsolta, hogy menjek máshová.


nektek melyik a kedvenc oldalatok? ezen kívul

2009. ápr. 6. 01:08
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem pl sokkal jobb mint pl a myvip,ahol szinte csak gyerekeket találsz,és már az egyetlen ami jó benne,hogy tudsz róla msn-ezni is.Amúgy a hi5ön rég fenn vagyok,kicsit nehezen indultam be én is ott,de beletanultam,gyönyörű képeket,zenéket lehet feltenni,és még sok más dologvan,amiért érdemes beregizni rá..de te tudod,dönts te!:)
2009. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagany, csak eroszakosan probalja ledugni a torkodon sajatmagat, s a hulye reklámjait...latszik, milyen nemzetisegu a főtulaj... Neha pofatlan is az oldal. Nekem van, de ... hat... van...annyi... Csinalhatsz, mert elég nagy kozosség van ott, de szamits a hirlevelek tengerére, amit nem tudsz megszurni beallitasokkal, hogy csak azt kapd, ami erdekel is.
2010. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!