Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A letöltés illegális Magyarors...

A letöltés illegális Magyarországon?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy játékot (Darkspore) szeretnék letölteni, és meg szeretném tudni hogy a letöltést büntetik Magyarországon? És mivel online játék, ha letöltöm játszatok online? Előre is köszönöm!
2011. júl. 24. 15:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Véletlen a humor kategóriába raktam, sajnálom, ha valami moderátor látja átrakná a számítástechnikába? köszönöm!
2011. júl. 24. 15:14
 2/9 anonim válasza:
A letöltés szerintem nem illegális, csak a feltöltés, de nem 100%
2011. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 legendavagyok01 ***** válasza:
54%

Elég nagy a zűrzavar ebben a kérdésben, amíg nem lesz néhány precedens-értékű ítélet itthon, addig mond mindenki mindent.

Én csak a nénit sajnálom:

[link]

2011. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha csak saját magadnak töltesz le filmeket akkor az elvileg legális..de ha már megosztod egy haveroddal vagy tesóddal akkor az már törvénybe ütközik..persze a BSA csak bejelentésre megy ki..de ha ők kimennek akkor darabokba kapod vissza a géped..ha visszakapod.
2011. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak a megosztást büntetik.

Torrenttel vigyázni, mert ha felnyomnak, tényleg viszik a gépet. Meg minden mást, amin adatot tudsz tárolni.

G.

2011. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szeretnék elosztani pár kételyt: Magyarországon a szoftverletöltést BÜNTETIK. Nem a megosztást, hanem a letöltést. Nincs olyan, hogy 24 órára letöltheted, aztán törölnöd kell. Nem, már magát a letöltést is büntetik.


Ezzel szemben a film és zeneletöltésnél elméletben csak a megosztást büntetik. Hangsúlyozom, elméletben. Gyakorlatban ugyanis ha torrenttel töltessz, akkor megosztod a tartalmat, tehát máris illegális. Ha meg nem torrentről töltessz, akkor bűnrészes vagy. 22-es csapdája.

2011. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Torrenttel nem feltétlen osztasz meg, ha nincs másik leecher, akkor jó vagy:D
2011. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Letöltés is illegális, tapasztalatból mondom.
2016. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ez legyen a legnagyobb bűne!
2017. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!