Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy sok torrent...

Miért van az, hogy sok torrent hibásan jön le?

Figyelt kérdés

Az ISO-k kiírva hibásak, a RAR állományok CRC hibásak.

uTorrentet használok és sajnos nagyon sok hibásba futottam bele. A microbit (korábban majomparádé) töltöttem le német tananyagokat többet is és többségük RAR CRC hibás. Játékok is hibásak, pl: Street Fighter 4, Duke Forever. Ezek általában ISO-k és kiírás vagy DaemonToolsba csatolás után telepítéskor hibát jeleznek a programok. Biztos hogy vannak hibás vissza osztások, de ennyi nem hiszem. Valami nálam lehet gond. Esetleg torrent ellenőrzés uTorrent alatt? Valami beállítás?


2011. júl. 23. 23:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is microbit-et használok,nálam eddig semmi gond nem volt.

De ha hibás a torrent akkor jelezd a feltöltő felé,lehet nála van a hiba.De az is lehet,hogy te szedted le rosszul.(ez elég ritka).Szedd le a legújabb uTorrent-et hátha segít: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!