Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van már Google+-od? Hogy...

Van már Google+-od? Hogy tetszik? Jobban, mint a Facebook?

Figyelt kérdés
én meg olyan fos módon jártam,hogy a valódi születési dátumomat adtam meg,és 18 éven aluliak meg még nem regisztrálhatnak,mert ugye ez még béta verzió,és az adatvédelmük még nem jó,és félnek h vmi pedofil majd gyerekekre vadászik és akkor a Google viszi el majd a balhét:/
2011. júl. 23. 11:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
még nincs
2011. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van már nagyon rég óta.Jobban tetszik,mint a Facebook.

Nekem a valós van megadva és én is 18 év alatt vagyok..

De inkább arra kell figyelni,hogyha 12-14 év alatt vagy(már nem tom mennyi)akkor kitiltanak gmailről(hacsak 1 hónapon belül nem fizetsz..)

2011. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem nem is kell. facebookom sincs mégse dőlt össze a világ.
2011. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

11:59, ment a zöld pipa.

Nincs G+ nekem, eleinte biztos érdekes lesz azis, a facebook is egész jó volt, míg nem volt ismert, most hogy már a csapból is ez folyik én túl feleslegesnek érzem. Myvip és iwiw láz is elmúlt, ez is elfog majd.

2011. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség az összes ilyen közösségi site. Haverok úgyis elérnek ha akarnak telefonon, MSNen vagy akár felemelik a seggüket és átjönnek.. Más meg hagyjon engem békén. :D

Sose voltam fent se myvipen, se iwiwen, se facebookon, se ppl-en, se milgramon se a több ilyen hülyeségen. Google+-om se lesz.

2011. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hát én 16 vagyok,regisztráltam,és a második lépésnél ezt írta ki:

"Ez a funkció nem érhető el a fiókodhoz.

A funkció használata életkorhoz kötött. További információ."

2011. júl. 23. 13:27
 7/12 A kérdező kommentje:
bár lehet,hogy nem kellett volna összekapcsolni a picasát meg a pluszt,de elsőre nem gondoltam,hogy ilyen probléma lesz majd belőle..:/
2011. júl. 23. 13:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt használom, sokkal egyszerűbb az ismerősökkel tartani a kapcsolatot.

A G+ eléggé kihalt még, de majd beindul. ;)

2011. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

én 15 vagyok, és dettó ugyanez a probléma.

hotmail-lel próbáltam először, aztán csináltam gmailt, annál is ugyanez :/

akitől kaptam, pár nappal idősebb nálam, mégis neki nem volt ezel gondja... :S

2011. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ANNYIRA IDEGESITŐ!!

nem fogok azért 1 új címmel regisztrálni,h csak azért legyen pluszom!direkt ilyen hivatalos,minden fontos emailt erre kapok, keresztnév.vezetéknév@gmail.com

felháborító,remélem hamarosan fixálják ezt a problémát!

2011. szept. 21. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!