Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on be lehet állítani,...

Facebook-on be lehet állítani, hogy ne tudjanak megjelölni a képeken?

Figyelt kérdés

Barátnőim mindig tesznek fel közös képeket és megjelölnek rajta engem is. Vannak olyan képek, amiket nem szeretném, ha az ismerőseim is látnának. Szal arra lennék kíváncsi, hogy be lehet e állítani, h engem ne tudjanak megjelölni azokon a képeken, amiket a bnőim töltenek fel.

Iwiw-en is lehet így megjelölni képeken? Ha igan akkor ott, h lehet ezt letiltani?


2011. júl. 22. 14:22
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és, ha be lehet állítani akkor hogyan?:)
2011. júl. 22. 14:24
 2/3 anonim ***** válasza:

facebook: profilom/adatvédelmi beállítások/egyedi (vagy customise settings) - Photos and videos you're tagged in


Ha ezt arra veszed hogy csak te lásd (Who can see photos and videos I'm tagged in: only me), akkor csak te látod a rólad megjelölt képeket, más nem.

Azt nem lehet kikapcsolni hogy téged megjelölhessenek, hiszen az az oldal funkciója, és nem a felhasználó dönti el.


iwiw: profilom/beállítások -


Megjelölések a képeiden: Ismerősök / Csak én

(Válaszd ki a listából, hogy kik jelölhessenek meg ismerősöket a képeiden!)


Képek rólam: Bárki / Csak ismerősök

(Válaszd ki a listából, hogy kik láthassák albumaid azon képeit, amelyeken szerepelsz!)


Szintén nem lehet kikapcsolni azt hogy téged megjelöljenek, viszont korlátozni tudod hogy ki láthassa.

2011. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!:)


Nagyon szépen köszönöm a választ!!!:)


További szépeket!:)


szia:)

2011. aug. 31. 01:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!