Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vissza lehet állítani valahogy...

Vissza lehet állítani valahogy? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés

nos.az lenne a problémám,hogy facebookon a főoldalon,ha lefelé görgetek csak az üzenőfal bejegyzései mennek lejjebb.szóval ami bal oldalon van(üzenetek,barátok,stb) az nem tűnik el.ez még nem is lenne zavaró.viszont a jobb oldalon van egy kis doboz szerűség,amiben az éppen történő dolgok jelennek meg(pl. egy ismerős hozzászól valakinek az állapotához,bejelölnek egy ismerőst egy képen,stb)és ez a kis dobozka sem tűnik el görgetés közben.ezáltal a bökéseket sem látom és nagyon zavar az egész.valami ötlet,hogy mitől lehet?vagy másnak is ilyen?barátnőm azt mondta,hogy neki semmi baja,olyan mint eddig volt.és én is szeretném visszaállítani ha lehet...valaki tud segíteni?

előre is köszönöm!


2011. júl. 21. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. Egy print screent küldenél?
2011. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

remélem így már meg lehet érteni..:S

2011. júl. 21. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem te feltetted ezt a facebook témás cuccot. le kéne törölni, mert szerintem az kavar be..ha nem, akkor nem tudom, de több embernél előfordult már
2011. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

óóó :O és nem tudod,hogy azt hol kell letörölni?:$

és köszönöm!:)

2011. júl. 21. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:

A válasz tök egyszerű:Ha mozillán belül használsz bővítményt pl:theme changer-t abban kell kitörölni.De mivel nem láttam ott semmit valszeg a kiegészítőben találod a megoldást.Nyisd meg firefox-on belül az eszközöket és a kiegészítőket,azon belül a bővítményeket és ott azt kell kitörölni aminek a nevében benne van a facebook!

pl.facebook orange theme <--ez csak egy példa

Remélem tudtam segíteni

2011. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!