Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miután kilépek, meg tudják...

Miután kilépek, meg tudják nézni, hogy milyen honlapon voltam előtte?

Figyelt kérdés
van olyan program, vagy beállítás, amivel miután kiléptem az internetből meg lehet nézni, mik voltak látogatva? mert szeintem anyukám nézgelődik utánam...
2011. júl. 21. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden böngészőben vannak előzmények, azt bárki könnyen megnézheti.

Menj privát böngészésbe, akkor nem jegyzi meg, Firefox esetén eszközök/privát böngészés indítása.

Persze így is lehetnek programok, amik megjegyzik, de ez nem annyira valószínű.

2011. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy egész egyszerűen töröld az előzményeket
2011. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de mikor megnéztem, hogy előzményekben van-e valami, azt írta ki, hogy üres
2011. júl. 21. 18:01
 4/8 anonim ***** válasza:
nem lehet üres, ha csak valaki nem törli ki őket
2011. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ja, nem üres, de csak azokat mutatja, amik amúgy is benne vannak a könyvjelzőben, mást nem. és még egy dolog: ha privátban vagyok, lehet később látni, hogy abban vagyok?
2011. júl. 21. 18:08
 6/8 A kérdező kommentje:
szóval megnyitom, hogy előzmények- minden előzmény megtekintése, és utána csak azt írja ki, hogy előzmények, címkék, minden könyvjelző. de az előzményeket és a címkéket nem lehet megnyitni
2011. júl. 21. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:
ott van mellette, hogy Ma, Tegnap, Utolsó 7 nap, arra katt rá 2x és ott van minden látogatott oldal, csak rákatt és delete
2011. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de nekem nincs olyan!
2011. júl. 21. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!