Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csesz ki a Youtube a...

Miért csesz ki a Youtube a felhasználókkal?

Figyelt kérdés

Van(volt) 2 profilom...az eggyikre régi zenéket tettem fel ez volt az:

http://www.youtube.com/user/PsychedelicChannel


A másik meg ez:

http://www.youtube.com/user/AnTiHeRoo3

Ide gálvölgyi, hetei hetes videókat tettem fel, mindkettő profillal több100ezres nézettségem volt...vagy 3000subscribers-el


Erre tegnap szinte egyidőben megszüntették mindkettőt(suspended)...aztirták hogy a jogok miatt....na ez igy 1 F***ság ahogy van, azért mert....én honnan tudjam előre hogy mit tehetek fel?

pl:Heti Hetes- A fociVB című részt kb 1 év után most törölték a Magyar Televizió kezdeményezéséből

Nekem ezt honnan pcsából kéne tudnom h ilyet nemszabad feltenni? mert igy utolag akárki bejelentkezik azzal hogy az ő jogait sértik...akkor törölnek..érdekes nem?

Ennyi erővel feltehetek bármilyen ártalmatlan videót,aztán ugyis jönni fog valaki akinek nemteccik..és ezzel kicsesznek a profilommal!!!


A másikon ahol csak régi zenéket tettem fel...eddig ottsem volt gond...mert aki tudja...az már észrevehettem hogy ha ezeknek nemteccik valami,akkor már rögötn a feltöltésnél figyelmeztet valami jogokra ha egyik kiadó-t "sérti"...mostmeg csak szónélkül töröltek,és aztsem tudom hogy melyik zene miatt...igy odalett a több100 videóm,a rengeteg nézőm...és semmit nemlehet csinálni ellene!!

Elis ment a kedvem a további JEWTUBE-ozástól...több száz órám volt ezekben a videókban...miért sz*patják az egyszerű felhasználókat szerintetek?


2009. ápr. 3. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szopatás, vannak szerzői jogi törvények. Amit te készítettél azt felteheted, más szellemi termékét nem. Ez ilyen egyszerű. (Más kérdés, hogy a szellemi szerzők közül ki az aki eljár ellened és ki az aki nem.)
2009. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert az Ok tudom hogy ilyen sorozatokat nemlehet feltenni amit pl a FOX csinál.meg stb....de egy ártatlan Heti Hetes rész miatt miért törölnek? Abból is volt fenn vagy 50...de pont az az egy miatt kiszurtak velem...utólag meg ezzel b*sznak ki velem h Bocs de töröltünk....csináljanak 1 qva listát,címekről,részekről vagy mittomén és akkor nemteszem fel azt...de utólag tényleg honnan tudhatnám h azt nemlehetett volna?:@ Bocs a hibákért, meg a káromkodásért...de nekem ezzel mindennap kb 2 óra munkám volt...mostmeg csakugy elveszett az egész
2009. ápr. 3. 11:04
 3/10 A kérdező kommentje:
1.válaszolónak: Azokban énis tisztában vagyok...régóta tudom az iylen dolgokat...de akkor a többi 100 pl heti hetes senkinek nemszúrja a szemét?? Írják ki h Hetei Hetest nemlehet feltölteni..mert abból később lehetnek gondok amik a törléssel járnak...és akkor ezt tudnám és nemteszek fel...de utolag igy szopatni...háát...
2009. ápr. 3. 11:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Értsd meg, hogy nem utólag szopatás. SEMMIT nem tehetnél fel, amit nem te forgattál. Semmilyen tv műsort, semmilyen klippet, semmilyen filmet.

Az egy más kérdés, hogy ki az aki letiltat. Pl. kéippeket nem tiltatnak le a gyártók, hiszen jó reklám nekik. De megtehetnék. A többiek pedig olyan mértékben tiltják le a filmeket, amilyen sebességgel fel tudják fesezni, hogy ott van.

2009. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
"Semmit nemtehetnél fel"...pffff...Nézz már szét a youtube-n...ha ennyire fontos nekik ez a dolog akkor zárják be az oldalt!!!! te is látod hogy engedik... Csak a magyar videók hány százaléka valami TV-s,vmi műsoros felvétel??!! Nem? azokkal érdekes senkinek semmi baja...de nem neked volt annyi munkád a videók vágásában,konvertálásában,feltöltésében...mert ha neked is másfél éves munkád menne kárba , te is kilennél akadva...és bosszant hogy a többi videó(amit elvileg senki nemtehetne felXD) az ugyanugy ottfog maradni!!!!!!!!
2009. ápr. 3. 11:22
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Mondom, hogy az egy más kérdés, hogy ki jár el ellened.

Ez egy olyan dolog, hogyha felteszel ilyen videókat ide, akkor tisztában kell lenned azzal, hogy bármikor törölhetik szerzői vagy személyiségi jogok sértésére hivatkozva.

(Azt meg végképp nem értem, hogy neked akkor most életcélod, hogy minél többen lássanak a youtube-on és ezzel foglalkozol napi sok órát? Nem kellene valami olyan dologgal foglalkoznod aminek valami haszna is van? Tanulni, dolgozni, barátokkal beszélgetni, sportolni?)

2009. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mivel egy kicsit elkanyarodtál a témától...Kivagyte h megakarod mondani h mitcsináljak??? én nemkértem tippeket hogy kitud nekem valami jó szabadidő programot adni...Nemlehet ez az esti időtöltésem amikor hazajövök és idekerülök a gépelé? inkább üljek kocsmában vagy mi??? A zene a mindenem...és már azis baj h ha megakarom osztani ezt másokkal is...:S Köszi hogy leirtad te is a véleményed erről a dologról,hiszen erről is szól h megbeszéljük a dolgokat...de az hogy megmondd h mitcsináljak szabadidőmben...hát az már TÚLZÁS!!! Az ilyen véleményekből köszi nemkérek...
2009. ápr. 3. 11:42
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet már írták hogy: elkell olvasni a feltöltés meletti cucclit,no tv shows ,productions and music,and XxX:D
2009. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, f@szság... Volt egy csaj aki különböző énekesek számait gitározta el meg énekelte, és egy nap törölték az összes videóját, pedig többszázezres nézettsége volt jónéhánynál... Pedig rengeteg ilyen videó van youtubeon a többit miért nem törlik? érdekes ez valaki elmagyarázhatná nekem is
2009. aug. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is utálom öket,,,semmit se merrek felrakni,,

ugy is tudom hogy minden kifogásolható tartalomként nézzik,,,Én is töltötem fel dragon ball Z és még az is letiltoták,,Ezzek mindent letiltanak.

De tutod mit kéne megprobálni megszerezni a Jogokat .

Olyat probálj hogy a Video részleteihez oda irod hogy AZ rtl céget nevét.

2010. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!