Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bedőltem egy facebookos...

Bedőltem egy facebookos csalásnak ami egy meghívót ígért egy torrentoldalra leszedte az összes pénzt a telefonomró mit tehetek vagy tegyek?

Figyelt kérdés
Vissza lehet csinálni vagy lehet valamit csinálni vele?
2011. júl. 20. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Önszántadból küldted el, nem tudsz mit csinálni utólag. Ha szerencséd van, akkor nem előfizettél egy szolgáltatásra ami hetente veszi le az ezreket, hanem csak egyszeri eset volt.
2011. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
megtudná valaki mondani hogy ez ne valam előfizetése valami és ha az hogy lehet lemondani?
2011. júl. 20. 17:43
 3/9 anonim ***** válasza:

"A kért oldal nem található.

You may have clicked an expired link or mistyped the address. Some web addresses are case sensitive.


Vissza a kezdőlapra

Vissza az előző oldalra"

Vagyis ezt, a FB-nek már feljelentették.

Ha már, bedőltél, így jártál, nem hiába mondják, hogy ha lehet, tartózkodj a fizetős torrent oldalaktól, mert itt vannak a legnagyobb csalók. Büntetőeljárás nem indulhat, mivel torrent oldalra regisztrálnál, hiába hirdetik, akkor is így van.

2011. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
még nem www.facebook.com/event.php?eid=243913458966423&ref=notif¬if_t=event_invite
2011. júl. 20. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Jajj... .

Ne már!!!

Legalább kérdeztél volna előbb, de nem!

Az nCoren sosem volt fizetős meghívó, aki ilyent talál, azt jelenteni kell, mert kamu! Pénzért is tilos árulni a meghívót, ha kiderül, akkor tiltva lesz!

Ugyanez a helyzet a Bithumennél is!

2011. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem tudod hogy ez egyszeri levonás vagy hogy mindenhéten levonja ?
2011. júl. 20. 20:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Szvsz. csak egyszer, mivel ez nem olyan szolgáltatás-megrendelésnek hangzik, amiért, minden hónapban fizetni kell érte.
2011. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ja akkor megnyugodtam egyszer szívtam meg most már megtanultam többször nem esek be ilyen átverésnek!
2011. júl. 21. 08:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy pár weboldal, ahol a torrentoldalakról írnak. Ajánlom, hogy ilyen oldalakon tájékozódj, ahol nem egyszer, a torrent oldalak üzemeltetői fent vannak és ők is válaszolnak a kérdésekre.
2011. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!