Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A netem magától megszakad és...

A netem magától megszakad és ezt irja ki, hogy egy hálózati kábel nincs bedugva, aztán megint jó, megint emegy. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ne irjátok,hogy vegyek uj halozatkartyat,mert vettem,lan kábelt cseréltem ujra,kábel szerintem amin az internet jön nincs megtörve mert akkor nem volna eggyáltalán net.Normalisan van net de mikor,hogy 5perc,10 percenként kiirja,hogy egy hálózati kábel nincs bedugva aztán pár másodperc és megint van netem.volt már valaki ien hejzetbenMha igen,hogy sikerült megoldani.És a gépem is ujravan rajva,tehár virus stb kizárt :( nagyon idegesitó

HELP


2011. júl. 20. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja,csak tippelgetni lehetne....
2011. júl. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rosszabb esetben tippelgetni is jobb mind ülni és várni,hogy mi történik :)

bocs a helyesirási hibákért,de telefonról irok és nem könnyű.Hali

2011. júl. 20. 09:13
 3/3 anonim válasza:
az lehet a baja hogy megvan törve a netkábeled énszerintem a hordozhato akor meg elvan repedve a csatlakoztato én szerintem
2011. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!