Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet, hogy figyelnek Facebookon?

Lehet, hogy figyelnek Facebookon?

Figyelt kérdés
A problémám a következő: Gyanakodok már régóta, hogy a pasim olvasgatja a facebook beszélgetéseimet, de hogy milyen módon arra nem jöttem még rá. De pl múltkor is kiirtam valamit az üzifalra és véletlen valaki az én nevemben szólt hozzá, utána törölve lett a hozzászólás. Ma meg Chateltem a pasimmal és véletlen az én nevemben jött a válasz nem úgy mintha ő irta volna, és próbálta bemagyarázni, hogy valami baj van a facebooknak! De lehet bent van a saját és az én nevemmel is, és véletlen az enyémmel válaszolt? Ez lehet? Nektek volt már hasonló, és szerintetek tényleg a facebooknak van baja? Érdekes ha mással beszélgetek ilyen sosincs! Előre is köszi a tapasztalatokat!
2011. júl. 19. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Változtasd meg a jelszót, és akkor kiderül, mert nem fog tudni belépni és ha megszűnik a probléma, akkor ő volt
2011. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy lehet az egész gépemet figyeli és akkor látja az új jelszót is! Köszi szépen azért :)
2011. júl. 19. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:
átmész egy ismerőshöz, ott megváltoztatod a jelszót (e-mailedét is) és happy van
2011. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen előző, de ha megint a saját gépjéről lép be ismét megtudhatja a jelszavát. Egyébként futtass le egy Malwarebytes' Anti-Malware vizsgálatot, lehet KeyLogger-t rakatott a gépedre.
2011. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a keyloggerre, a spydoctor-t raktam fel, de úgylátszik visszaadhatja a diplomáját :) Megprobálom a másikat, köszi szépen mindenkinek! Akkor úgy tűnik mégse a facebook szórakozik velem :S
2011. júl. 19. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:
A SpyDoctor is jó, de kevés az a mintája, amit képes is felismerni.
2011. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Spyware Terminator-t ajánlom, az a legjobb szvsz, és ingyenes is. Ha van keylogger, ez megtalálja.
2011. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!