Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet törölni a hálózati...

Hogy lehet törölni a hálózati adapter adatait?

Figyelt kérdés
MSI laptop, windows 7, nem tudok kapcsolódni az internethez, mert a gép kiirja hogy a hálózat 2 adapteren csatlakozik, de 2-3 perc mulva mewgszakad az internet kapcsolat és a hálózat 3 adaptert teszi be amivel nem tudok netezni. Törölnöm kellene a hálózat 3 adaptert csak nem tudom hogyan. Légyszi segitsetek!!! Nagyon részletesen irjatok... Köszi
2011. júl. 18. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

miaz a hálózati adapter?

[link]

nem értem a kérdést.

2011. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Start menü -> Vezérlőpult -> Hálózat és Internet -> Hálózat és Megosztás központ -> bal oldalt: Adapter beállítások változtatás.

Jobb klikk az adapteren és törlés.

Nem biztos, hogy pontosan így van ott a szöveg, mert nálam angol a win.


De egyébként Start menü -> Súgó és támogatás. És itt beírod hogy hálózati adapter és tuti kidobja, hogy állíthatod be. Érdemes használni a súgót, ha nem találsz valamit. Gyakran gyors linket is tartalmaz, szóval nem kell menüről menüre lavírozni.

2011. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam, hanem vezérlőpult-hálózat és internet-hálózati állapot-hálózati feladatok megjelenitése, és itt felül a teljes hálózati térképnél.
2011. júl. 18. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Adapter pedig átalakító két dolog között. Van elektromos hálózati adapter, számítógépes hálózati adapter, java adapter, ezer féle adapter van... :D
2011. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam ezt, de rákattintok jobb klikkel és nem engedi a törlést, csak letiltás van, ebben az esetben az egész helyihálózatot letiltja és ezért kellene nekem csak a hálózat 3-at letiltanom. Ami viszont nem sikerül.
2011. júl. 18. 21:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Ott, ahol írtam letílthatod és törölheted is. A teljes térképnél is van törlés, de nem tudom, ott hogy, s mint van, mert nekem nincs sok rajta (egy gép, router, internet).
2011. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!