Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményed azokról a...

Mi a véleményed azokról a weblapokról, amikre belépve megszólal a zene vagy elindul egy videó, ahol a weblapról beszél valaki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva,engem nagyon tud idegesíteni.
2011. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
engem is főleg éjszaka, ha elfelejtettem le venni a hangot. vagy zenehalhatásközben a fülesen a dobhártyám belesajdul néha olyan hangos némelyik.
2011. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem készítünk ilyen weblapot alapból. Zene felesleges, ha video van beágyazva, azt meg mindig kézzel indítósra tesszük.
2011. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos sokan mégis készítenek ilyet. Nagyon zavaró tud lenni, amikor éjjel böngészek, és megszólal valami hangos zene.
2011. júl. 17. 18:12
 5/5 anonim válasza:
100%
Hát ha valaki a saját weboldaláról készít kiemelő hanganyagot, akkor az mindenképp hivalkodó és illetlenség. Amugy nagyon sok amatőr gportálos oldalon egyből indul a ducc-ducc, ami szerintem rendkívül izléstelen. Amugy igen, ha van, akkor mi tudjuk elindítani és ne automat induljon.
2011. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!