Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezen az oldalon tényleg...

Ezen az oldalon tényleg minden úgyvan ahogy írják? Ja és valami oldal ahol ilyeneket lehet rendelni olcsón?

Figyelt kérdés
Oldal címe: [link] Mert itt akarok venni egy kamerarendszert mégpedig ezt:CL-2226 TFT quad monitor 7" + 4 x infra LED kültéri kamera ,de erre azt írja hogy csak ELŐRENDELÉSRE az meg mi?ÍÉs megérné ezt a fajtát?
2011. júl. 17. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Előrendelés=, nincs náluk, valahol raktáron, v nemtomhol van, Te megrendeled, kiszállítják, x időn belül értemehetsz, vagy házhoz is viszik.


Igen, itt a legolcsóbb jelenleg, én is így látom. Megbízhatóak, én PDA-t vettem náluk anno.


Most látom zt írják: "Rendelésre: a termék jelenleg nincs raktárunkban, megrendelés esetén rövid időn belül beszerezzük"

2011. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre a válaszra vártam.És szerinted itt ez az a fajta kameraszett amit a kérdésnél írtam az megérné?
2011. júl. 17. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek, nem tudom mihez kell, de szimpi. Van rajta sok extra funkció is "kép a képben", de attól függ mihez kell, mennyid van rá. Szal így elsőre: IGEN.
2011. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja köszi arra kell hogy otthon figyeljem a dolgokat PL:ha jön valaki azt lássam,mi történik meg ilyesmik és MAX:22000Ft-ot szánnék rá.
2011. júl. 17. 21:10
 5/5 A kérdező kommentje:
JA és Kb:35percenként szoktam erre az oldalra feljönni amikor válaszokat kapok.Má nem azé csak hogy ha írsz akkor tudd hogy mikor írok Kb vissza neked.
2011. júl. 17. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!