Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a blogról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 17. 14:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Helyesírás...szerintem ha már blogot csinálsz, akkor törekedj arra hogy minőségi legyen, engem spec. baromira zavar mikor valaki ezt a gyerekes, tizenéves (p.csás) viselkedést még szavakba is foglalja ("tecceni"), és hanyagolhatnátok a hülye msn-en megszokott hangulatjeleket, tök feleslegesek.


"Itt a kövi rész. :D Reméljük tetszeni fog. :) Szavazzatok és komizzatok mert kíváncsiak vagyunk a véleményetejre. :D

Puszedli :D"

Ebben a mondatban is 200 szmájli...na mindegy

Ami szerintem kellene, hogy ezt a kis szöveget (szavazzatok, stb) a végére tegyétek inkább, felesleges kiírni hogy itt a következő rész, aki olvassa az úgyis rájön.

Ja és ne írjatok minden mondatot más színnel (piros, rózsaszín, lila), ezis teljesen felesleges, bontja a szöveget, tereli a figyelmet a posztról.


Oldalról szedj le mindent...felesleges a többnyelvű kiírás, egy magyar nyelvű blognál, ráadásul az is undorító piros színnel.


Na összefoglalom mit vátoztatnék:

Smile-k száműzése messzire (tök felesleges, és elb.ssza a blogot)

Helyesírás, helyesírás, helyesírás

Oldalt maradjon A magamról rész meg a blogarchívum, szavazás, meg hasonlók feleslegesek.

Poszt eleji színes szövegeket száműzd messzire, vagy legalább legyen az is fehér, bőven elég.

Igazán a háttér meg a főcím képe sem tetszik, azzon is lehetne dolgozni még.


Kb ennyi.

2011. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi, végre valaki tanácsokat is ad és nem csak leoltja, a helyesírásér hát azt a word javítja, na mindegy majd legközelebb jobban figyelek, háttérnek meg nehéz jó képet találni
2011. júl. 20. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!