Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az online ugyanazt jelenti...

Az online ugyanazt jelenti mint az internet? Csak más szóval, ugye?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
nem. az online azt jelenti, hogy az interneten van valaki vagy valami
2011. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Online vagy, ha éppen internetezel. Ez egy állapot.
2011. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ja ok.mert: On Line :D csak így egybeírva használják.de amúgy így ugyanazt jelenti,gondolom: Vettem egy könyvet online=Vettem egy könyvet interneten.tudom hogy hülyén hangzik,de ez csak egy példa volt.
2011. júl. 15. 23:50
 4/6 anonim válasza:
az online az melléknév, az internet meg főnév. tehát ha egy társaságban azt mondod hogy láttam egy videót az online, elég hülyén fognak rád nézni
2011. júl. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előzőnek: Nem, nem fognak hülyén nézni rád, ez a magyarok között elfogadott, és az angol is megérti.

Szó szerint: "On line=Vonalon", tehát ha Online vagy, akkor éppen netezel, vagy nettel kapcsolatos dolgot művelsz, "RAJT VAGY" a neten.

Tehát, ha videót nézel online, akkor azt mondod, videót nézek a neten/online/"a vonalon"/.

G.

2011. júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ÉRTEM!
2011. júl. 16. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!