Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért irányít át egy csomó...

Miért irányít át egy csomó weboldalról máshová?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a Mozillában sok weboldalnál átirányít valami www.queryexplorer.com-ra. Eddig csak a Mozillában fordult elő, de most már kezdi a Google Chrome-ban is. Mi a probléma és hogyan lehetne ezt megoldani? Le lehet tiltani valahogy azt a queryexplorer.com-ot?
2011. júl. 14. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
mit írsz be hogy átirányít?
2011. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 legendavagyok01 ***** válasza:
Angol oldalakon malware-nek írják. Futtass le egy keresőt, Malwarebyte's Anti-Malware vagy hasonló.
2011. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egy ez egy kereső oldal ha minden igaz. Valószínű hagy ez a kereső alapméretezett a böngészőidben. A kereső ablak beállításainál le tudod lőni bár nehéz és az ASK.com al jártam így(akárhogy tiltottam csak azzal keresett) Leg tisztább ha törlöd a Firefox-ot vagy a Chrome-ot úgy, hogy minden beállítást eltávolítasz, aztán újratelepíted és nem adod hozzá a queryexplorer-t.
2011. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azt javasolnám, hogy egy spy, registry keresővel pucold ki a gépedet. Ezt kártékony szoftverek végzik: hijackerek, kiknek kimondottan az a feladatuk, hogy a böngésződbe beépülve átirányítsanak olyan webhelyekre, ahonnan további malware kerülhet a gépedre. Így követik nyomon a böngészési szokásaid, s személyes adatok lopására használják, ill. hogy zombivá alakítsák a géped (amelyről spamolnak).


Eltávolításuk nehéz. próbáld ezekkel: webroot, superantispyware, spyware doctor.


Sok sikert hozzá.

2011. júl. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tippeket. Először a Firefox újratelepítésével próbálkoztam, mert az tűnt a legegyszerűbbnek. De az nem oldotta meg a problémát. Utána letöltöttem a superantispyware programot és le is futtattam, sajnos ez sem jött be. Végül a Malwarebyte's Anti-Malware programot is letöltöttem és úgy tűnik, (lekopogom)hogy ez működik. Köszönöm szépen! :)
2011. júl. 15. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!