Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell blogspot oldalra...

Hogy kell blogspot oldalra Tetszik gombot beilleszteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A facebook-on már van saját oldala is a weboldalamon, de egyszerűen nem tudok kirakni tetszik gombot a blog oldalra.

Valaki berakna egy normális működő tetszik gombot, ami tényleg az én oldalamat like-olja és nem másik weboldalt?


2011. júl. 11. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Like Button > Bejegyzések lájkolásához, blog.hu-n ez automata, blogspoton minden bejegyzésnek külön kell.

Like Box > Ilyen kis doboz, amit beraksz oldalra és tudják lájkolni az oldaladat :D

2011. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nah most sikerült. Eddig a facebook mindig kiírt valamit amikor a kód-gombra nyomtam :/

de most berakta.. lájkolták is páran az oldalt, de nem értem, hogy miért van majdnem mindenkiből 2? amikor csak 1x lájkolták az oldalt?

Ha akarod elküldöm priviben az oldalam címét, hogy megnézd, nem csak nekem rossz e

2011. júl. 11. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokaknál csinálja ezt, nálam is volt már hasonló. Nem te rontottad el :)
2011. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!