Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 0. FACEBOOK. COM t-mobile-s...

0. FACEBOOK. COM t-mobile-s telefonról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem egy Nokia E66 os típusú telefonom van ami t-mobile-s, de a 0.facebook.com veszi le a pénz pedig nem kellene.. mit tegyek?


2011. júl. 11. 10:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
hogyan regisztráltál, hogy tudjál telóról facebookozni?
2011. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak simán reggeltem a facebook.com ra
2011. júl. 11. 12:36
 3/11 anonim válasza:
de ugy hogy ráléptél a facebookodon és ott?? most már a --> Profil, fiókbeállítás, mobil. és itt fogja kérni a telszámot meg az országot. és utána kapsz egy sms-t hogy nézegesd a face-t adatforgalmi dij nélkül ott lesz http/ 0.facebok.com én nem töröltem ki az sms-t és mindig onnan lépek fel mert onnan tudi hogy ingyen van.. te igy csináltad jött sms-ed?
2011. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, de ez 100% ingyen van az sms is ?
2011. júl. 12. 22:09
 5/11 anonim válasza:
na akkor ahogy írtam úgy csináld megy ingyen van én is így csináltam és ingyen van csak a saját telszámod kell és akkor tudsz a telefonodról és mondom ne töröld ki az sms-t én is mindig onnan lépek fel és ki van írva hogy "free" jön egy sms-ed nem biztos hogy egyből nekem 1 vagy 2 óra volt de lehet egy nap is..erre már nem emlékszem. (mennyi ídő volt..) de nincsen egy ismerősöd mert ha megmutatja akkor úgy könnyebb. :) :D ja és mondom már nincsen a kezdőlapon ez, mert már majdnem mindenkinek van..:D és ezért a profilodban keresd. amit írtam. az előzőben..
2011. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

ja am olyan számról kapsz értesítést hogy sikerült ez a mobil facenookos sz*r hogy +1234567890 ez a telszám. de ingyen van ez is nem fizetsz akkor csináld meg ezt ha nincs pénz a kártyádon vagyis inkább csak 100 ft van rajta mert lehet hogy kell lenni rajta pénznek de azt nem veszi le! és előfizus vagyok és nem veszi meg akkor sem vette le mert le van kortátozva és havonta adja rá a pénzt és nem veszi le!!! bocsi hogy kitértem de azért mert ingyen van nem hallottam még olyat senkitöl hogy nem ingyen van vagy levett neki.

szerintem te wapról léptél be mindig?? nem?? :/

2011. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, de barátomnak is ingyen van, és nem csinált ilyet csak egyszerűen ingyen van a fb
2011. júl. 16. 09:20
 8/11 anonim válasza:
nem tudom és már megcsináltad amit Írtam..:D???:D
2011. júl. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen kipróbáltam és télleg ingyenes köszi :)
2011. júl. 20. 08:58
 10/11 anonim válasza:
hát nincsen mit:) húú de jó, hogy sikerült :D:D szijja:)
2011. júl. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!