Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom másokszámára...

Hogyan tudom másokszámára láthatová, elérhetove tenni kepet amit szerkesztettem?

Figyelt kérdés
ha pl. valaki beirja hogy Solange Knowles wallpapers akkor kijojjon?
2011. júl. 6. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltöltöd egy képmegosztó weboldalra (pl. www.noob.hu), és belinkeled egy általad készített akár ingyenes weboldalra. Miután ezt felfedezi a Google Bot beteszi a képtalálatokhoz.
2011. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 legendavagyok01 ***** válasza:
Feltöltöd valahová a netre, és bízol a Google-ban.
2011. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha bárki számára elérhetővé akarod tenni, (a "valaki beírja" gondolom az akar lenni, hogy Google-ben rákeres) akkor ahhoz a Google-nek kell megtalálnia. Például feltöltöd egy weboldalra, amit a Google majd megtalál, indexel, így rákereshetővé válik.


Minél több weboldalon, például rajongói oldalakon, wallpapergyűjtő oldalon helyezed el a képet, annál nagyobb az esélye hogy bekerül a keresőbe (és közben ott is szerepelnek, tehát többszörös elérhetőséget kap).

Most ha rákeresel a "solange knowles wallpaper" kifejezésre, akkor a te képed 1 lenne a lehetséges 150,000 találatból.

2011. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!