Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan lehet...

Facebookon hogyan lehet átállítani az új üzenet programot?

Figyelt kérdés

[link] itt már valószínűleg bezártam a telepítő ablakot korábban, de megnéztem és találtam rá egy leírást:


I closed the setup links that appeared at the top of my new Messages. How do I access them again?

If you close the setup links that appear at the top of the page when you first access your new Messages, go to your Messages view and click the links at the bottom of the page to claim an @facebook.com email address, turn on text messaging, go online to chat or invite friends to upgrade to the new Messages.


de hiába keresem sehol nem találom, hogy hol kéne ezt megcsinálni. valakinek volt hasonló problémája? kérem segítsetek!


2011. júl. 5. 22:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!