Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan váltsak nevet Facebook-on?

Krmarcika kérdése:

Hogyan váltsak nevet Facebook-on?

Figyelt kérdés

tavaly augusztusban regisztráltam fb-re de csak szeptemberben kezdtem használni, azóta egyszer vagy kétszer írtam át a nevem.

azóta ezt írja ki:


Elérted a név változtatási korlátot

Sajnáljuk! Elérted a maximumot a névváltoztatásoknál, így a nevedet többé nem változtathatod meg. Amennyiben másik nevet is szeretnél hozzáadni, mint például a lánykori neved, kérjük, hogy az alternatív név mezőt használd erre.


nincs valami amivel mégis megváltoztathatnám újabb regisztráció nélkül?:/

sürgős választ!!köszi


2011. júl. 4. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs rá mód, és több lehetőség hogy azzal a profillal te új nevet adj meg magadnak.

Az oldal igyekszik a realitást megtartani, mivel az embereknek évente nem változik háromszor a nevük, így az oldal sem engedi hogy össze-vissza lehessen azonosítani egy személyt a nevei alapján. (Egyet megadsz regisztrációkor; lehetőleg a valósat, mivel az életben egyszer, esetleg kétszer változik meg a neved, de nem évente sokszor.)

2011. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez baromság az fb egy rakás sz.r ge.i zsidó által készített sz.r tele hibával!!! Érdekes haverom már vagy 5-sör változtatott nevet és még mindig engedi én meg egyszer akartam és nem engedte elsőre se ennyit erről!!!
2011. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!