Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok Facebookozni?

Miért nem tudok Facebookozni?

Figyelt kérdés
30-as vagyok, regisztráltam,elküldte sms-be megerösítő kódot és utánna a linket is, megerösítő kódra semmit nem hozott be, be ütöttem gépen.elfogadta,rámentem facebook linkre, és ott se hozott be semmit azt írta "nincs hálózati kapcsolat. Mi lehet a baj?
2011. júl. 3. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, legalább nem függesz egész nap azon a szaron.
2011. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Pár kérdés:

1: van pénz a kártyádon? ( elméletileg nem kell, ingyenesek a facebook egyes részei, ha a 2-es pont is igaz),


2: a "0.facebook.com" ..... oldalon keresztül csatlakoztál?(ha nincs kép, videó letöltés akkor ez az ingyenes, egyébként átdob a fizetős részére, ahol mérik az adatforgalmadat)


Ha az első kettőre igen a válasz:


3: Nincs probléma a telefonoddal? Pl.: egyáltalán nem tud kapcsolódni a mobil-nethez, mert nincs beállítva ( vagy átállította egy progi/ember), vagy valami/valaki miatt a szolgáltatás le lett mondva.....


Ha ezek közül egyik sem igaz, akkor be kellene menni a t-mobilhoz, megnézetni a telót, lehet, hogy ingyen is tudnak segíteni.....egy próbát megér....

2011. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen a válaszom a kérdésiedre, egyébként wifit enged és a gps is megy (samsung 5800ról van szó egyébként) :/
2011. júl. 3. 21:34
 4/6 A kérdező kommentje:
kártyafüggetlen
2011. júl. 3. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem, akkor te a facebook-ra a telefon böngészőjéből akarsz rácsatlakozni....... van más megoldás is, hátha jó lesz:


a Marketből töltsd le a facebook app-ot. (ingyenes ), próbáld azzal.



a név és jelszó helyes beírására ügyelj...bár szerintem ügyelsz... :-)


((((ugyanitt megtalálod az iwiw és netlog app-okat is))))


Ha nem megy, akkor töröld a wifi beállításait, és állítsd be újra a netet, hátha ott van valami elállítva ( kicsi az esélye )...


A "GPS" nem kell a netezéshez (sok esetben csak fölöslegesen meríti az akksit). Érdemes csak akkor bekapcsolni, ha ténylegesen kell.


Ha ezzel sem megy , akkor érdemes lenne egy "RESET" a telónak, csak előtte ments ki mindent.


Várom az eredményt... Remélem, jó hír lesz :-)

2011. júl. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem Huawei 8500 asom van (30), és nincs semmi gondja.


Az app-ok nálam rendesen működnek......Facebook,IWIW, NETLOG


Facebook:


[link]


IWIW:


[link]


NETLOG:


[link]


Letöltéshez be kell jelentkezned a gmail cím és jelszó, vagy csinálsz egy reg-et ( gyors).

2011. júl. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!