Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja a böngészőmnek?

Mi baja a böngészőmnek?

Figyelt kérdés
Szóval nem nyílik meg még egy ablak. Hiába kattintok rá, nem történik semmi. Csak ez az egy ablak működik. Ebben az ablakban van két lap megnyitva. Az egyiken Gyikezek, a másikon az otp volt megnyitva, de nem tudok elnavigálni onnan. Semmilyen más oldalt nem nyit meg csak azon belül tudok mászkálni. Meg itt a gyiken is tök jól elnavigálok, de más oldal nem nyílik meg. És új böngésző ablak sem. Olyan, mintha itt ragadtam volna ezeken az oldalakon. De net van, mert ami megvan nyitva már az megy rendesen, most is írom ki a kérdést, csak ha beírok egy másik oldalcímet akkor nem történik semmi. Mi van vele? (Google chrome) De próbáltam a mozillát megnyitni, az sem nyílik meg. o.O
2011. jún. 29. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
57%

Ez vmilyen trójai lesz.

Szerintem jobban jársz, ha leformázol mindent, és telepítesz a gépedre egy XP-t.

2011. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!