Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-offline mire is jó?

T-offline mire is jó?

Figyelt kérdés

Hello mindenki.

nekem volt 1 olyan bajom ezzel a nettel h 5mb és amikor kötöttük akkor minden oké volt. mostanság meg olyan 3,5mb vel szed max és a feltöltés 0,09???

ez arra se elég szinte h Teamspeaken beszéljek játék közbe meg már laggol a hangom is.m

a betelefonáltam h mér szakad napi 500 szor meg meg mér csak ennyi a válasz h náluk volt valami baj a letöltés garantáltan 1mb tehát örülnöm kéne h ennyi a letöltés. Voltam olyan bárot h megmondtam h ennyi erővel ki is köthetik azt nem fizetem mer a szomszédból lopott net is garantál 1mb letöltés és még nekik állt feljebb.

godnolkodom 1 uj net cseréről mer ez igy nem állapot-

Szerintetek megérné e váltani mer én ezért nem fogok adni igy 1 forintot se


2011. jún. 28. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Zargasd őket továbbra is, kellően határozottnak kell lenni, különben lepattintanak.

Ha naponta megszakad gyakran, arra rá kéne nézniük, több minden okozhatja. Haldokló modem, hiányzó/rossz szűrő, beázás, oszlopon is lehet gubanc.

Amennyiben szimplán távol vagy a központtól, hiába váltasz szolgáltatót, az sajnos jobb nem lesz tőle. Telefonálj bőszen, küldd a hibabejelentést, ne is állj meg addig amíg nem küldenek szerelőt aki beméri a vonalat, átnézi a kábelezést akár oszlopon stb.

2011. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Most hogy lefektették a maximális és a garantált sávszél fogalmát, már van mivel takarózniuk. Ez ellen nem tehetsz semmit, csak ha másik szolgáltatót keresel.


Amúgy érdekes, hogy mindig csak nagyobb városban élő ismerőseim panaszkodnak a T-Home -re. Én egy kisebb faluban élek, nálunk mindenhol jön teljes sávszéllel. Csúcsidőben is csak nagyon ritkán lassul be.

Itt sajna nincs más értelmesebb szolgáltató, ezzel kell beérni. De szinte sosincs vele probléma. Van még a mikrohullámú is, de az sokkal gyengébb ár/érték aránnyal bír.

2011. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a probléma megoldódot,, bejött vagányan a szerelő a modemmel azt mondta kicseréli.. mondtam neki h álljon meg a menet. majd szép szavakkal mondtam neki h nagyon gyorsan hívjon 1 vonalast és takarodjon fel az oszlopra...

kicserélt valami légkábelt vagy mit... és csodához hasonló módon mindenoké lett...

2011. aug. 20. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!