Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Adobe Flash Playert szeretn...

Az Adobe Flash Playert szeretném letölteni, de nem megy, miért?

Figyelt kérdés
Kiírja,hogy szeretné futtatni a gép,de nincs rajta és töltsem le.De amikor rákattintok a felkínált -DOWLOADRA- akkor mégsem történik semmi.
2011. jún. 26. 10:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem akartalak félrevezetni internet explorerem van.

Én nem értek egyáltalán ezekhez és csak azt másoltam ki amit a felkínált oldalon találtam.

Ha nem egyértelmű amit írok az azért van mert egy picit sem értem ezekt a dolgokat.Én csak használom a netet és azt vettem észre,hogy most-gépcsere után-nem tudok olyan honlapokat megnyitni amik azelőtt mentek.És ilyenkor kiírja,hogy telepitsem ezt az Adobe Flash Playert..

A többit már tudod.

Ugy látszik akkor így nem fog menni levelezés útján.

És ez az én hibám és hiányos ismereteim miatt van.

Azért köszönöm szépen,hogy megpróbáltál segíteni.

Szép napot Neked!

2011. jún. 26. 15:20
 12/12 anonim ***** válasza:
Semmi gond, egy ismerős biztos akad a közelben, aki élőben láthatja is, hogy miről van szó. Vagy esetleg akad itt valaki, aki más irányból közelít.
2011. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!