Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Iwiwen az elküldött üzenetekné...

Iwiwen az elküldött üzeneteknél melyik kis ikon mit jelent?

Figyelt kérdés

Van amelyikre rájöttem:

-lezárt boríték = még nem olvasták el

-kinyitott boríték = elolvasták

-kinyitott boríték kis kék nyíllal a sarkában = elolvasták és válaszoltak rá

-lezárt boríték kis zöld plusz jellel a sarkában = ????

-lezárt boríték kis piros mínusz jellel a sarkában = ????


Illetve ezeken kívül van még másmilyen ikon? Ha igen, mit jelent?


2011. jún. 25. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból kérdezed, vagy veled is megtörtént ami velem?

ugyanis a piros jelölés a lezárt boritékon, hogy olvastalanul törölték...

Érdekes, hogy nekem van ilyenem, de a címzett állitása szerint megkapta és elolvasta amit írtam neki.

A zöld jelzés zárt boritékonról nem tudok mit mondani, de van még a nyitott piros boriték ami azt jelenti, hogy elolvasta, majd törölte a levelet a címzett.


Egyébként meg: [link]

2011. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pár régi osztálytársnak küldtem iwiwen egy eseményre meghívót (fontos esemény). És többüknél is van ilyen kis piros mínuszos lezárt boríték.

És én is erre az olvasatlanul töröltre gondoltam, de ha így van akkor ez elég bunkóság lenne tőlük hogy el se olvassák...

2011. jún. 26. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, és nem tartom bunkóságnak, ha egy körlevelet olvasatlanul törölnek.

Nekem is elegem van ezekből a marhaságokból és sajnos eljuttatak arra a szintre, amikor már én sem olvasom el, ha azt látom, hogy a címzettek között, más neve is szerepel.

Meg szoktam nyitni ugyan az üzenetet, de csak azért, mert nem lehet a feladót tiltani amíg meg nem nyitom amit írt...

Ezután tiltom a körlevél küldőjét, és törlöm a levelet megnyitva bár, de olvasatlanul...

Ami velem történt, az egy szimpla levelezés során megjelenő "olvasatlanul törölve" jelölés volt. És ahogy már írtam, ez is csak valamilyen hiba volt, mert olyan levél mellett is megjelent a jel, amire viszont megkaptam a választ, tehát elolvasta a címzett.


Tehát amennyiben a levél címében szerepelt az "fw", vagy "olvasd el mert nyerhetsz" esetleg "meghívó", akkor nem biztos hogy nem kap agyvérzést az aki kapja.

2011. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Remélem nem gondolták azt hogy továbbküldős, akkor az fw szerepelt volna a témánál, én meg simán annyit írtam oda hogy "meghívó", meg még életemben nem küldtem nekik és senkinek se továbbküldőst, én is utálom ha kapok..

Hát remélem nem ez történt. Köszi hogy írtál.

2011. jún. 27. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!