Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen internetet ajánlotok?

Milyen internetet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Ceglédbercelen lakom, sűrűn töltök torrentel (legalább 600-700kb/s letöltési sebességem legyen).

Műholdas net nemjó... (parabola antenna árát sokallom)

A vezetékes telefon-t leviszik nagyanyámék, 2 hét és leköltöznek..

Szóval mit ajánlotok?

Jelenleg Interware -s netem van, 1MB-s és 100kb/s -el szedek ami nagyon kevés. :/


2011. jún. 25. 13:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A telefon szolgáltatás át viszik ? ugye ??


Nos akkor ha igen akkor a szolgáltatótól kell segítséget kérni . A póznáról viszont nem kötik le a kábelt

és a lakásbol se huzzák ki a vezetéket


tehát az interware nálatok megszünteti a szolgáltatást és a másik lakásba újra indítsa


A lényeg az hogy az internet csomagod hűségideje már lejárjon mert ha még mindig húségidőn belül vagy akkor szerződés bontást ill. módosítást kell végrehajtani .


Arra számolj hogy kb 2 vagy 3 hétig nem lesz neted

2011. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
már 1.5 éve lejárt a hűség, de értem.. ezt a 10megás netet szeretném, vagy az 5.. köszi a segítséget :)
2011. jún. 25. 14:48
 13/16 anonim ***** válasza:

Vezetékes internethez nem szükséges telefon

ezt nevezik tiszta DSL nek

2011. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
:))
2011. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
akkor nagyon bonyolult dolgot nem kell intéznem ennél az internetszolgáltatónál amit linkeltem?
2011. jún. 25. 14:51
 16/16 anonim ***** válasza:

UPC Fiber Power 120 Mbps 6 000 Ft Havidíj

[link]

2011. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!