Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen torrent program ajánlot...

Milyen torrent program ajánlott Chello-sonak? Hogyan lehet kikerülni a szolgáltató korlátozásait?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A uTorrent kliens szerintem alapból tökéletes, de az új, 1.9-es Alfa verziót teljesen átírták, és pl. UPC-seknél megszűnteti a korlázotást. Nem tom Chellonál működik-e, de egy próbát megér.
2009. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én uTorrentot használok amióta elkezdtem torrentozni (jelenleg a 1.8.2-es verziót), de körülbelül két hete nem úgy megy ahogy kellene (10/1-es csomagom van aminek kb. 1200kb/s-el kellene letölteni és kb. 130kb/s-el kellene feltölteni).E helyett maximum 100kb/s-el tölt le és max 20kb/s-el fel.Ez a probléma csak a torrentnél van, ha http oldalról húzok onnan több mint 1mb/s-el is jön.Mi lehet a probléma?
2009. márc. 24. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:

nyitottál neki portot a tűzfalon, illetve routeren? ez szokott általában problémát okozni. nem tudom, utorrentnél van-e ilyen opció, azureusban be lehet állítani a kapcsolat titkosítását, ez az esetek nagy százalékában sikeresen kijátssza a szolgáltató korlátozásait... csinálj tűzfaltesztet, így megnézhető, nyitva vannak-e a szükséges portok.

uhh én örülnék a 100kbps sebességnek... láttam ugyan már többet, de általában pár 10 kbps szuper szpíddel csorog nálam... =D ugyebár a trackertől is sok függ itt, meg a seedek netjének sebességétől... sok a nüánsz, kéremszépen.

2009. márc. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Portot nyitni a tűzfalon?Tűzfalteszt?Ezeket hogyan lehet megcsinálni?Eddig ment minden rendesen csak hét hete b*szakszik, úgyhogy szerintem nem ezek lehetnek a problémák.
2009. márc. 26. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!