Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet kezdeni egy "Faceboo...

Mit lehet kezdeni egy "Facebook-függő" anyával?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy anyám regisztrált a Facebook-on egy csomó játékra, és állandóan csak azzal foglalkozik.

Volt olyan, hogy beviharzott a szobámba, és kérte, hogy engedjem a géphez, mert farmville-ben szántani kell, különben elrohad a termés. Öt percet kért, aztán lett belőle majd' egy óra, mert nekiállt végignézni az összes többi játékot.

Szerintem ez már lassan függőség, mert kivan akadva ha pl. elrohad egy termés, vagy nem tud valahol fejlődni.

Meg időnként szó szerint odatelepszik a gép elé. Volt olyan, hogy kimentem mosdóba, és mire visszajöttem, már ott ült, és tett magason arra, hogy nekem volt dolgom a gépen (közös regényírás egy munkatárssal, akivel msn-en beszéltem közbe).

Szóval, nemtudom, mit lehetne kezdeni...

Ha nagyon szemét akarnék lenni, akkor felfüggeszthetném a profilját, de ez nem az én stílusom lenne.


2011. jún. 21. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy saját gépet.
2011. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már lassan ezt fontolgatom, de a gépekhez annyira ért, mint egy mezőgazdasági munkás az űrhajóvezetéshez...
2011. jún. 21. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha vennél neki egy gépet, te megcsinálnád neki fas*ásul. Internetezni meg csak tud. :D
2011. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig ez a jó ötlet, kb. 20 ezerért kap egy gépet. Te pedig megtanítod használni. Még be is vágódsz nála.
2011. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyszer már összeraktam neki egy gépet, de mondta, hogy túl lassú, meg nem tudja úgy használni, mit a sajátomat, szóval azt elpasszoltam.
2011. jún. 21. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!