Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki hányas szinten járt a...

Ki hányas szinten járt a Farmerama-ban, mikor átjutott már a Bahamarama-ra is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a pilótapótokat kell gyűjtögetni, 4000 óra "leckét" kell venni, hogy mehessek, de olyan lassan gyűlnek a pontjaim.

41-es szinten tartok és 949 pilótapontot szereztem "csak" eddig.:( Ez kevés v elfogadható? Nincs viszonyítási alapom.

Tudom lehet venni FA-ért, de ilyenre nem akarom pazarolni, meg lehet szint lépésenként kapni, pörgetni, dehát csak nem akar az szaporodni..

Kommenteket várok, előre is köszönöm:)


2011. jún. 20. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Pilótaponttal már nem lehet,olvastam ott valahol.Gyűjts csillagot,nincs más lehetőség tudtommal.Nekem sincs arra annyi,majd egyszer,ha már nem tudok mit kezdeni a sok csillaggal,megnézem mi van ott.
2011. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 70-es szinten járok. Kb. 64 szinten lehettem amikor átértem a Baharama-ra. Annyira nem nagy cucc én jó pofára estem. :S

-Nagyon hamar begazlik.

-Állandóan vetőmagot kell vegyél.

-Az elefánt rengeteget "zabál" és ezt vedd szó szerint.

2011. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem is mindig ettem az elefántot,se a lajhárt..túl sokat esznek.

És igen elég szar az a sziget :\

2011. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a 64. szinten voltam, amikor átértem. De most már csillagokat kell gyűjteni, szám szerint 200 darabot.
2011. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!