Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ajánlanátok nekem olcsó wifis...

Ajánlanátok nekem olcsó wifis routert otthoni használatra?

Figyelt kérdés
Vettem egy laptopot, de net csak az egyik szobában van, kötött helyen. Egy egyszerű wifis routerre lenne szükségem, hogy a többi helyiségben is tudjak dolgozni. Ha lehet, linkeljetek is. Köszönöm!
2011. jún. 20. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Olcsó és 5 év gari van rá:


[link]

2011. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem valami hasonló van és kiválóan működik már háromnegyed éve. Egyébként bármelyik nagy áruház vagy műszaki áruházba (Tesco, Media Mark, Saturn stb.) bemész és találsz bőven ilyen 5 és 10 ezer közti árfekvésben. Egyedül annyit tudok, mondani, hogy Belkint ne vegyél, mert azzal csak a baj van.

2011. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. SMC se jobb....
2011. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kedves első! Ezt már megtaláltam 2500ft-ért is, akkor megveszem azt!
2011. jún. 20. 15:04
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Az elsőt veheted nyugodtan, hardveresen is megállják a helyüket, 740N/741ND:


CPU: Atheros AP81xx @ 400 MHz

RAM: 32 MB

Flash ROM: 4 MB


Ilyen olcsón nincs hasonló teljesítményű router. A BelKÍN és az SMC valóban kerülendő márka. Míg a TP-Link 740N/741ND 80 Mbps -os neten se rogyik meg, addig a linkelt SMC 25 körül enged csak át. Egyszerűen ennél a két márkánál nagyon elavult, butított belvilágot kapsz a pénzedért, és ennek tetejébe még a stabilitással is gondok vannak.

2011. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!