Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letudok olyan videót tölteni...

Letudok olyan videót tölteni a youtube-ról, ami le van tiltva?

Figyelt kérdés
Úgy 5 éve feltöltöttem egy videót a youtube-ra, amit az EMI letiltott (mert egy Pink Floyd szám volt benne, mint aláfestőzene). Azért szeretném letölteni, mert ez egy saját kis videó, gyerekkori próbálkozás, és egy régi gépen volt meg az eredeti fájl, de az a gép tönkrement. A videót csak akkor jeleníti, meg, ha be vagyok jelentkezve, különben, csak azt írja ki, hogy le van tiltva. Próbáltam letölteni már Ashampoo ClipFinder-rel, úgy, hogy közben be voltam jelentkezve, de elakadt és nem akaródzott letölteni, míg más videókat simán letölt.
2011. jún. 16. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ah a videót lejátszod, akkor azt a böngésző automatikusan letölti, neked csak meg kell keresned az ideiglenes internetes fájlok között (böngésző válogatja, hova tölti le), és flv kiterjesztést kell adnod neki, és már nézheted is a videót.
2011. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2011. jún. 19. 22:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Van mégis egy kis probléma: megtaláltam a fájlt, egy TMP fájl, de nem engedi máshova másolni, se átnevezni, se semmit, mert egy másik program, ugye a firefox-youtube használja. Ha meg bezárom a böngészőt, akkor ugye eltűnik... Mit tudok tenni?
2011. jún. 19. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!