Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudnék másolt XBOX360...

Hol tudnék másolt XBOX360 játékokat cserélgetni Interneten?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehol mert nincs olyan aki másolt lemezt cserélget a neten. Az anyagárra is gondolj.
2011. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Torrent oldalakon. :-)
2011. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy dolog hogy nem veszel eredeti jatekokat, de meg egy 300 forintos dvd-t is sajnalsz?
2011. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, a posta már többe kerülne mint a dvd. Egyébként google a barátod, beírod a játék nevét meg hogy x-boxra kell és a torrent szót és erre ki fog adni legalább 10-15 találatot ahonnan letöltheted.
2011. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

ajjj ne higy nekik, ha elakarod adni vagy elcserélni a játékod akkor itt megteheted:

[link]

MARKET gombra mesz es meghirdeted.

Ha letöltesz egy játékot akkor az nem ugyan az mint az erdeti, mert nem tudsz vele multiba játszani, a másolt szarok fekete listára kerülnek.

2011. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miről beszéltek??? Gondolom arra gondol a kérdező ha kiakaszt 1 játékot és már nem kell neki akkor szívesen cserélne egy olyannal akinek pont kell az a játék és olyan játékkal rendelkezik ami pedig a kérdezőnek kell. De hülyék vagytok. Nem olvastatok OKÉ újságot??? Abba még olyan is volt hogy poszter csere stb.. az újság hátulján. Én mondanék oldalt de sztem ilyen nincs. Ismerkedj neten, haverkodj és velük biztos tudnál cserélgetni :D
2011. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, csak egy poszter és egy játék között különbség van.

Veszek egy Verbatim (azaz a legjobb, legdrágább) lemezt 250FT-ért, már postán elküldeni sztem nem éri meg, nincs olyan aki cserélgesse. Eredetivel van ilyen, de másolttal nincs.

2011. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

hát sztem nem is másoltra gondol, abból nem csinálna ilyen nagy ügyet.

De ha megvesz 15 ezrekért egy játékot vagy még többért és végig viszi 1x 2x akkor utána minek álljon otthon a polcon, elcserélheti egy szintén új játékra, így mind a 2 fél jól jár, mert nem kell megvenni.

A másolt játék meg nem ugyan az, nem mind egy hogy steam el játszol vagy sem, de ha a különbséget nem tudjátok csak kaptátok az x boxot és nintendó ként használjátok másolt cuccokkal akkor nem ide kéne írni a hülyeségeket.

Én a vaterán szoktam eladni ha végig viszem, vagy cserét megdumálni.

2011. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!