Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtube miért ilyen tetü?

A youtube miért ilyen tetü?

Figyelt kérdés

Rendes internetem van gyorsan tudok torrentezni is

Viszont youtube on nemlehet normálisan végignézni egy videót mert szépen elkezdi tölteni be tölti tölti egyszercsak megáll és természetetesen pont elérek addig a pontig miközben zenét halgatok és onnan az istenért sem menne tovább. Ha meg rámegyek h. oldal újratöltése és gyorsan belepörgetek akkor meg persze ottvan de megint megáll előbb utóbb. Kérdezem MIÉRT?????


2011. jún. 15. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl vannak terhelve a szervereik.Elég komolyan,ha jól tudom percenként 80-90 órányi adatot töltenek fel.
2011. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Piakssz ***** válasza:
Ha vamit nézel állítsd le a letöltésed :D És egybl tölteni fog a kis csík. Majd ha betöltött a kis sávban, akkor indítsd el! :)
2011. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ennyire nemvok kezdő h. utorrent közben akarok youtube ozni
2011. jún. 15. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
ezzel a problémával én is küzdök megáll a videó és csak oldal frissítéssel indul el újra.
2012. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!